اطلاعات در مورد درب های ضد سرقت

در مورد درب های ضد سرقت - اطلاعات در مورد درب های ضد سرقت

افزایش امنیت منازل با درب‌های ضد سرقت

 

بالاترین میزان امنیت خانه از معیارهای اساسی در انتخاب منزل است.

 در درب‌های معمولی نسل قدیم برای زیبای ظاهری از تمام چوب استفاده می‌کردند که این امر موجب می‌شد تا به راحتی درب شکسته یا فرسوده شود و همینطور راه دخول برای سارقین را آسان‌تر می‌کرد. علاوه بر این استفاده از دو تا لولا که در قسمت بیرونی قرار داشت باعث می‌شد تا به راحتی درب از بیرون مورد دستکاری قرار بگیرد. اما خوشبختانه با ابتکار در طراحی درب‌های نسل جدید میزان امنیت خانه‌ها نیز بالاتر رفته است.

 

  • درب‌های ضد سرقت چگونه ساخته شده‌اند؟

در طراحی درب‌های نسل جدید که به نام درب‌های ضد سرقت معروف هستند که با بهره‌برداری از بهترین و مقاوم‌ترین ابزار و یراق توانسته‌اند بالا ترین میزان امنیت را برای منازل شما به ارمغان بیاورند. در داخل درب از ورقه تمام استیل یا تمام آهنی به قطر ۱.۲  میلی متر استفاده شده است که از شکسته شدن جلوگیری می‌کند.

چهارچوب درب‌های ضد سرقت ترک دارای عمقی به طول ۱۷ سانتی‌متر دارند که در نتیجه عرض لنگه درب به ۹ سانتی‌متر می‌رسد. البته باید یادآور شویم که تنوع در اندازه و طراحی این مدل درب‌ها قدرت انتخاب برای خریدار را افزایش داده است و متناسب با هر نوع سلیقه‌ای شما می‌توانید درب مورد نظر خود را خریداری کنید.

  • خصوصیات درب ضد سرقت

تمامی درب‌های ضد سرقت دارای چهار لولای نامحسوس و غیرقابل دسترس است که کار را برای سارقین یا افرادی که می‌خواهند درب را از بیرون باز کند سخت‌تر کرده است. روی درب‌ها یک زنگ قرار داده شده که از آن نیز می‌توانید به‌جای زنگ درب استفاده کنید. همچنین برای رفاه حال مشتریان از قفل شب بند نیز استفاده کرده‌اند.

در استفاده از ابزار و یراق درب‌های ضد سرقت از قفل گاوصندوقی استفاده کرده‌اند که به صورت دو یا سه قفل به چهارچوب متصل می‌شود.

در تمامی درب‌ها از سنگ پشم نسوز برای ضد حریق استفاده شده و در دو طرف درب از عایق صدا بهره برده‌اند تا هیچ‌گونه صدایی نه وارد منزل شود و نه خارج شود.

  • استفاده از درب ضد سرقت لابی

همانطور که شاهد هستید در برخی از ساختمان‌های لوکس داری درب لابی هستند. توجه داشته باشید که علاوه بر درب منزل، درب لابی نیز باید ضد سرقت. ضد حریق و عایق‌بندی شده باشد. درب‌های لابی نیز همانند درب‌های داخلی ساختمان دارای سایز بندی و طرح‌بندی متفاوتی است که شما باید با توجه به معماری کلی ساختمان آن را انتخاب کنید تا تداخلی با ظاهر ساختمان نداشته باشد.

به هنگام خرید درب لابی یا درب داخلی ساختمان حتما توجه کنید که از استانداردهای جهانی بهره‌مند باشند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست