جک پارکینگ

“جهت دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص قیمت و شرایط میتوانید از بخش تماس با ما ، گفتگوی آنلاین و شماره تماس های قرار داده شده در سایت با ما ارتباط برقرار کنید.”

توضیحات

قسمت های اصلی یک سیستم درب باز کن اتوماتیک با مکانیسم الکترمکانیکی به صورت زیر است:

 • موتور الکتریکی:

عموماً برای سیستم های در بازکن اتوماتیک از موتور های تک فاز استفاده می شود. معمولاً ۴ سیم از موتور خارج می شود که یک سیم به عنوان ارت و دو سیم دیگر به دو سر خازن وصل می گردند. تنها در مورد درب های دو  لنگه  از دو موتور استفاده می شود ولی در بقیه موارد از یک موتور استفاده می شود. کار یکسره و مداوم موتور در این سیستم ها باعث داغ شدن موتور و آسیب دیدن آن می شود.  بنابراین باید از باز و بسته کردن پشت سر هم درب خودداری کرد.

الکتریکی - جک پارکینگ

 • قسمت مکانیکی یا گیربکس:

به دلیل کافی نبودن نیروی یک موتور معمولی تکفاز برای باز و بسته کردن در باید توسط یک سیستم مکانیکی نیروی آن را افزایش داد. برای این کار از جعبه دنده (گیربکس) استفاده می شود. برای درب های ریلی نیرو توسط یک چرخ دنده از محور محرک مکانیکی به دنده های شانه ای نصب شده زیر در منتقل می گردد. در سیستم های درب های کرکره ای توسط سیم بکسل و در درب های یک تکه چرخان توسط یک ریسمان آویزان انجام می گیرد و در درب های کشویی این امر توسط باز کردن درب کوچک روی دستگاه اصلی توسط یک سوئیچ انجام می گیرد.

مکانیکی یا گیربکس - جک پارکینگ

 • برد الکترونیکی:

جهت کنترل و تنظیم زمان حرکت درب به کار می رود. این برد در سیستم های درب های ریلی روی دستگاه اصلی و در درب های لولایی به صورت جداگانه در یک تابلو در کنار در نصب می شود. قسمت های موجود روی این بردها:

 1. ترانس تغذیه
 2. کارت رادیویی
 3. رله ها
 4. ولوم های تنظیم
 5. کلید های ریز تنظیم
 6. دیپ سوئیچ ها
 7. ترمینال های اتصال
 8. LEDهای نشانگر
 9. فیوزها

کترونیکی - جک پارکینگ

 • تجهیزات ایمنی:

برای جلوگیری از آسیب رسیدن به افراد و وسایل نقلیه هنگام حرکت درب باید از تجهیزات ایمنی استفاده نمود. معمولاً برای این منظور از این تجهیزات استفاده می شود:

 1. سنسورهای مادون قرمز
 2. لامپ های نشانگر
 3. لامپ های نشانگر باز بودن در
 4. لامپ های روشن کننده اطراف درب

 

 • شستی های کنترل دستی:

  عبارتند از یک شستی باز و یک شستی بسته که جهت حرکت در برای باز و بسته شدن و یا توقف آن در صورت نبود ریموت کنترل استفاده می شود.

  %D9%85%D9%88%D8%AA%D9%88%D8%B1 %D8%A7%D9%84%DA%A9%D8%AA%D8%B1%DB%8C%DA%A9%DB%8C 1 300x114 - جک پارکینگ

 • ریموت کنترل:

  برای کنترل از راه دور سیستم درب باز کن اتوماتیک معمولاً از یک فرستنده رادیویی کوچک دستی استفاده می شود که به آن ریموت کنترل (REMOTE) می گویند. دستگاه ریموت به همراه آنتن و کارت رادیویی گیرنده روی برد الکترونیکی اجزای ارتباط رادیویی دستگاه را تشکیل می دهند.

%D8%B1%DB%8C%D9%85%D9%88%D8%AA %DA%A9%D9%86%D8%AA%D8%B1%D9%84 300x230 - جک پارکینگ

 

“جهت دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص قیمت و شرایط میتوانید از بخش تماس با ما ، گفتگوی آنلاین و شماره تماس های قرار داده شده در سایت با ما ارتباط برقرار کنید.”

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “جک پارکینگ”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

فهرست